Можливості жінок досягти успіху в лідерстві в галузі охорони здоров'я


Статистичні дані щодо жінок на керівних посадах у галузі охорони здоров'я повинні покращуватись, щоб стимулювати інновації у ХХІ столітті. Жінки складають майже дві третини галузі охорони здоров’я і приймають близько 80% рішень про купівлю в просторі, але вони заповнюють лише близько 30% позицій набору С (керівні посади), згідно з дослідженням Олівера Ваймана у 2019 році. Щоб досягти успіху в політиці та інноваціях в галузі охорони здоров’я, нам потрібно забезпечити, щоб жінки сиділи за столом та приймали рішення, які впливають на інновації та стратегію охорони здоров'я.


Якщо ви дивитесь на керівні посади конкретно, то кількість жінок у керівництві охорони здоров’я дещо збільшилось. В даний час лише 13% керівників сфери охорони здоров’я - жінки, показало також дослідження Олівера Ваймана. (І ця кількість збільшилася з 4% у 2012 році.) Прогрес може бути повільнішим, ніж очікувалося, але, маючи на увазі зростання, ви можете створити цільову культуру інновацій. Це безпрограшний сценарій, оскільки це може допомогти вам залучити найвищі таланти до галузі охорони здоров’я та розширити можливості жінок, які стикаються з фінансовими проблемами, збільшуючи свій потенціал заробітку.


Якщо ви жінка, яка пробила скляну стелю, або чоловік, який хоче наділити правами більше жінок, щоб досягти успіху, п'ять поданих нижче порад допоможуть вам рухатись вперед.


1. Оцініть, де знаходиться ваша організація.


Щоб створити стратегію зростання безпрограшної роботи в організації, спершу потрібно визначити сфери ваших можливостей. Почніть з оцінки того, скільки жінок у вас зараз є в керівництві. Це число повинно включати відсоток для кожного рівня та рівня керівництва, загальний обсяг керівництва та відсоток жінок, які працюєте в масштабах компанії. Метою тут є створення вимірюваної відправної точки. Незалежно від того, чи є ваші цифри вище або нижче галузевих стандартів. Дуже важливо мати розумовий ріст і зосереджуватися на зростанні та навчанні.


2. Визначте пріоритетність планування спадкоємності.


Тепер, коли ви маєте свої цифри, сядьте зі своєю командою менеджменту і подивіться на свої внутрішні плани правонаступництва. Ваша зміна стратегії щодо росту має стати джерелом натхнення, яке кидає вам виклик не тільки знайти найвищий талант, а й розвинути найвищий талант. Створення шляхів для жінок у керівництві може допомогти розширити вашу організацію способами, які, можливо, вам ще не доведеться розглянути.


Більшість організацій охорони здоров’я мають принаймні кілька зупинок, де більше нікуди не діватися. Визначте ці прогалини та стелі, а потім створіть стратегії забезпечення доступу до керівних посад. Це може включати менторство, про яке я розповім нижче, і постійну освіту. Якщо потрібна додаткова підготовка чи знання, подумайте, як заохотити та підтримати розвиток, навіть коли ці шляхи можуть бути важко подолати. Для жінок потрібні наставники та спонсори, а створення та усунення бар’єрів та відкриття дверей часто необхідні для того, щоб привернути цих жінок до необхідних можливостей.


3. Розробіть стратегію найму талантів.


Тепер прийшов час оцінити, чи більшість ваших керівників та керівництва залучені зовні або чи ви прагнете просувати керівні посади зсередини. Обидві стратегії росту є корисними, оскільки наймання назовні може принести нову перспективу. Почніть з того, хто серйозно розглядав вашу команду з людських ресурсів за останні кілька ваших керівних посад, і оцініть, скільки з цих кандидатів були жінки. Кожна стратегія росту повинна орієнтуватися на мету, досвід та кінцевий результат.


4. Займайтесь внутрішньою програмою лідерства.


Наставництво - це виграш як для керівників, так і для жінок, які прагнуть очолити, тому переконайтесь, що ви вживаєте прийнятних заходів для створення лідерських програм у вашій компанії, які допомагають працівникам надалі розвивати свої навички. Це показує вашу відданість прогресу, а також є частиною вашої стратегії утримання та зростання. Жінки приймають 80% рішень щодо охорони здоров’я для своїх сімей. Оскільки на них покладається основна робота щодо прийняття рішень, розуміння жінок може допомогти стимулювати інновації для вашої організації, тому надайте їм інструменти, необхідні для досягнення успіху.


5. Розвивати цільову культуру.


Включення є життєво важливим для корпоративної соціальної відповідальності. Культура у вашій компанії повинна розширювати можливості кожної недооціненої демографічної ситуації, включаючи жінок та людей різних культур. Це те, що зміцнює здоров'я будь-якої організації. Після створення стратегії зростання для розширення можливостей жінок на лідерство, ви можете почати будувати цей тип культури, повідомляючи про свої нові шляхи та політику. Коли ви досягаєте позитивних успіхів, керуйте успіхами як всередині, так і зовні.


Забезпечуючи можливість місць для жінок у керівництві, ви створюєте організацію охорони здоров’я, яка сприяє нововведенням у майбутньому.


Для підготовки цього матеріалу використані дані порталу www.forbes.com та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все