Онлайн троллінг - які слова слід використовувати онлайн


Соціальні медіа змінюють те, як ми спілкуємося з іншими. Анонімність, яку вона пропонує, люди бажають сказати те, чого вони не можуть сказати, коли віч-на-віч з людиною. Усі ми можемо бути цільовою особою як члена або власника інтернет-спільноти чи на наших ділових сторінках. Отже, як ми маємо справу з інтернет-тролінгу?


Ви бачите себе жертвою нападу? Чи знаєте ви, що ви контролюєте ситуацію, і робите все, що потрібно, що може включати звітність про людину? Ваша початкова реакція може бути одним із способів вашого підходу, і, працюючи через неї, ви можете змінити свою точку зору.


Нашою першою реакцією може бути захист себе або перехід у контратаку. Наприклад, відчуваючи, що ви жертва або наближаєтесь до того, "як ви смієте". Жоден з них не працює добре, тому що обидва можуть призвести до більше "тролінгу". Перш ніж публікувати що-небудь, уточніть, де ви знаходитесь з проблемою. Спочатку йде внутрішня підготовка, а потім онлайн-відповідь та дії. Ось кілька порад щодо продуктивного вирішення цього питання.


Задайте питання та більше запитань


Мета задавати питання - не отримати відповіді, як нас вимагали в школі. Задавати питання - це усвідомити, що відбувається і що потрібно. Це стосується і вас особисто, і ситуації.


Тому не поспішайте зі своєю початковою реакцією і запитайте себе: «Що для мене виходить? Чи спрацьовують спогади? Чи приходить гнів? Яку точку зору я маю щодо цього? " Будьте справді присутніми зі своїми відповідями та визнайте їх. Немає помилок у чомусь, що з’являється. Чи можете ви відпустити самоосуд? Перехід до самоосуду ставить вас у становище жертви.


Інше питання може бути: "Яка відповідь, здається, тут потрібна?" Відповідь - це продумана дія, тоді як реакція - це як стрілянина з стегна без плану чи думки, що дається ситуації. Вам потрібно щось сказати, чи ви можете просто проігнорувати це? Що це створить? Як би ти знав?


Легкий - важкий


Все, що стосується вас, матиме відчуття легкості або розширення до нього. Все, що для вас не відповідає дійсності, буде відчуватись важко. Знайте, те, що є правдою для вас, може бути неправдою для когось іншого. Застосовуючи це, ви направляєте себе у виборі відповіді.


Продовжуйте задавати питання та довіряйте своїй інтуїції. Ви також можете задатись питанням, чи є в заяві чи заявках дійсність. Якщо так, чи можете ви бути досить вразливими, щоб визнати це, не впадаючи у вину чи самосуд? Зловмисник очікує опору і вашої оборони чи контратаки. Уразливість позбавляє людей і залишає їх без нічого відштовхуватися. Або ви можете зробити вигляд, сказавши щось за принципом: "Я не знав, що це... Що змушує вас сказати, що це? » Тепер ви покладете м'яч у їхній двір, і вони повинні виправдати, чому вони сказали те, що вони сказали. Або вони відповідають, не реагують, або переходять за межі вихованості, щоб усі бачили, що відбувається. У будь-якому випадку вам краще.


Візьміть під свій контроль інтернет-тролінг


Поставте запитання, щоб дізнатися про свої можливості. Це дозволяє взяти під контроль ситуацію. Ви ще нічого не публікуєте. Вибір відповіді чи не реагування на вразливість - це способи взяти під контроль ситуацію. Ви повідомляєте про особу чи ні? Від чого він відчуває легкість і від чого відчуває важкість. Реакція залишається за нападником, який може продовжувати грати в свою гру. Чи є спосіб використати це на вашу користь, продемонструвавши, про що ви та/або ваша справа?


Які слова вживати при зверненні до інтернет-тролінгу?


Я, як правило, я починаю писати те, що з’являється, а потім читаю його вголос, а ще краще, щоб хтось прочитав мені це. Це дозволяє мені сприймати енергію цього. Тоді я докладно налаштовую те, що написав, щоб переконатися, що я передаю те, про що хочу спілкуватися. Певним чином, це вимагає, щоб я зрозумів, що для мене відбувається, і чого я хочу досягти.


Справа в Інтернеті з тролінгами непроста. Багато залежить від того, наскільки ви здатні пройти свій шлях через діалог, і наскільки особисто ви сприймете те, що говориться.


Для підготовки цього матеріалу використані дані сайту https://leadersinheels.com/ та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

2 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все