Статистика: становище жінок у всьому світі


Говорячи про права жінок не можна не пригадати слова Семюеля Клеменса (також відомого як Марк Твен), який сказав, що "є брехня, відверта брехня та статистика". Насправді, цифри та статистика можуть давати кардинально різні висновки, залежно від того, як ви їх складете. У звіті Програми розвитку ООН, опублікованому минулого тижня, стверджується, що 90% людей по всьому світу мають упередження щодо жінок. Хоча ця статистика може здатися справжньою, особливо після жорстоких первинних виборів у США, ця статистика - це не вся історія. Сприйняття людьми упередженості не відображає точні зміни, які відбулися з жінками у всьому світі. Цю ці цифри пояснив Папа Сек, головний статистик програми Жінок ООН, яка видала доповідь "Жінки ООН", опубліковану минулого тижня під назвою "Гендерна рівність: права жінок на огляді 25 років після Пекіна". У 1995 році уряди, які брали участь у скликанні ООН четвертої світової конференції з питань жінок, розробили план, який допоможе жінкам досягти успіху в глобальному масштабі. У звіті про 2020 рік було встановлено, що, хоча ще належить виконати роботу для досягнення повного гендерного паритету, межі цієї роботи змінилися в міру досягнення успіхів за останні два з половиною десятиліття.


Зміни, виміряні у звіті, малюють складну картину. "Прогрес не є лінійним", - сказав Сек. Він зазначив, що прогрес в одній області також може бути поєднаний з відсутністю або регресивною зміною в інших суміжних областях. «Одним із прикладів є освіта. Жінки та дівчата тепер наздогнали чоловіків у доступі до освіти, тож їм краще в усьому світі ", - зазначила Сек. Але це не перекладається на високооплачувані робочі місця. Проблема, зазначає Сек, простежується з початку спостереження. "Коли ми дивимося на неоплачувану допомогу з часом, то, що ми бачили, це те, що жінки взяли на себе більш оплачувану роботу, ніж раніше, але частка неоплаченої роботи по догляду не змінилася. Це означає, що загальна робота, яку роблять жінки, зараз фактично збільшилась, ніж у минулому». Насправді звіт показує, що жінки витрачають утричі більше годин, ніж чоловіки, на неоплачувану турботу та домашню роботу. Ця неоплачена праця може стати суттєвим бар'єром для просування по службі.


Збільшення загальної завантаженості для жінок також безпосередньо впливає на здатність подолати розрив у оплаті праці, зазначив Сек. У доповіді було встановлено, що рівний розрив у оплаті праці коливається від 16% до 35%, коли жінки все ще відстають від своїх колег по оплаті праці чоловіків, залежно від країни. Цей розрив зберігається, незважаючи на те, що жінки беруть участь у робочій силі більше, ніж будь-коли раніше. "Я думаю, що ми спостерігаємо прогрес на ринку праці, але це не відображає розподіл завдань вдома", - сказав Сек. Жінки беруть участь у ринку праці більше, ніж 25 років тому, але значно більший відсоток чоловіків, ніж жінок. У звіті встановлено, що 93% чоловіків у віці від 25 до 54 років працюють, порівняно лише з 62% жінок того ж віку. Аналогічна динаміка може спостерігатись і з точки зору наявності банківського рахунку. У 2017 році дослідники встановили, що 72% чоловіків мали рахунок у фінансовій установі, тоді як лише 65% жінок мали рахунок.


Зміни відбуваються щодо насильства над жінками, і ці зміни здебільшого на краще. Дитячий шлюб зменшився з 25% до 20% з 1995 року. Зафіксовано, що насильство та зловживання партнером становлять 18%, але менше 40% тих, хто вижив, повідомляють про ці злочини або звертаються за допомогою. Дослідники підозрюють, що число, пов’язане з домашнім насильством, ймовірно, значно недооцінене. Інтернет також відкрив нові простори для насильства над жінками, де щонайменше 10% респондентів дослідження зазначили, що зазнали кібер-домагань з 15-річного віку. Серед жінок та дівчат віком від 18 до 29 відсоток подвійний - майже 20% зазнають кібер-домагань. Частина того, що може спричинити фізичне або кібер-насильство, - це хто звітує про це. Жінки ООН встановили, що надмірне представлення чоловіків у ЗМІ відіграє вирішальну роль у утвердженні шкідливих стереотипів. Звіт також показав, що жінки становлять лише близько 30% репортерів у світі.


Що стосується можливості обіймати політичні посади, жінки значно просунулись у всьому світі. Звіт показав, що чверть депутатських місць зараз займають жінки, що більше ніж удвічі перевищило 11% представництва, виявлене в 1995 році. Жінки представляють ще більшу частку в 36% виборчих місць у місцевих дорадчих органах. Гендерні квоти можуть мати певну роль у сприянні створенню більшого гендерного паритету на політичних посадах. У доповіді було встановлено, що на виборах у 2019 році країни з гендерними квотами закінчилися тим, що 30% депутатських місць займають жінки, порівняно з лише 18% місць, які отримують жінки в країнах, що не мають квот. У звіті також розглядається гендерне сприйняття політичного лідерства, де 53% чоловіків та 43% жінок згодні з тим, що чоловіки роблять кращих політичних лідерів. Однак це навряд чи близьке до показника 90%, згаданого в іншому звіті ООН. Це також суперечить дослідженням, проведеним у США, де одна фундація встановила, що майже 80% чоловіків і жінок заявили, що готові обрати жінку президентом.


Питання в тому, чи може бізнес допомогти підтримати жінок у продовженні усунення цих прогалин та зміцненні світової економіки? Сек вважає, що краща співпраця може інформувати політику, яку можуть здійснювати і уряди, і корпорації для створення більш справедливого світу. Минулої осені ООН випустила інтерактивний інструмент візуалізації даних, який кожен може використовувати для вивчення різних демографічних показників та показників ефективності, щоб переглянути зміни в часі. Сек згадав про ключову позитивну зміну, яку він побачив, - зростаюча кількість груп, які збираються разом для створення значущих наборів даних. «Це не проблеми, які вирішить лише одна громада. Я бачив ступінь співпраці, яка я не думав, що може статися в такому масштабі. Але насправді заохочує, що ці різні громади збираються разом, щоб реально вирішити проблеми ", - сказав Сек. Коли ці дані використовуються в контексті для формування кращих законів та політик - будь то державне чи краще корпоративне управління - саме тоді ми можемо створити реальну та довготривалу гендерну справедливість.


Для підготовки цього матеріалу використані дані порталу https://www.forbes.com/ та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все