Токсичні колеги і чим це загрожує


Токсичні люди ломають логіку. Одні блаженно не знають про негативний вплив, який вони чинять на оточуючих, а інші, здається, отримують задоволення від створення хаосу та натискання на кнопки інших людей. Так чи інакше, вони створюють зайву складність, чвари і, що найгірше, стрес.


Дослідженнями встановлено, що стрес може мати тривалий, негативний вплив на мозок. Вплив стресу навіть за кілька днів знижує ефективність нейронів у гіпокампі, який є важливою областю мозку, відповідальною за міркування та пам'ять. Тижні стресу завдають оборотного ураження нейронними дендритами (маленькими «руками», які клітини мозку використовують для спілкування між собою), а місяці стресу можуть назавжди знищити нейрони. Стрес - це грізна загроза вашому успіху - коли стрес виходить з-під контролю, страждають ваш мозок і ваша продуктивність.


Більшість джерел стресу на роботі легко визначити. Якщо ваша некомерційна організація працює над тим, щоб отримати грант, який має функціонувати ваша організація, ви змушені відчувати стрес і, ймовірно, знаєте, як управляти цим. Але саме несподівані джерела стресу сприймають вас несподівано і найбільше шкодять. І ці джерела можуть бути начальниками, колегами та клієнтами. Будь то негатив, жорстокість, синдром жертви чи просто безумство, токсичні люди приводять ваш мозок у стрес-стан, якого слід уникати будь-якою ціною. Дослідження Уайтхолла II, яке протягом 12 років стежило за більш ніж 10000 випробовуваних, виявило, що люди, які перебувають у токсичних стосунках, мають більший ризик виникнення серцевих проблем, включаючи смертельний серцевий напад, ніж люди, які перебувають у здорових стосунках.


Хоча я натрапив на численні ефективні стратегії, які успішні люди використовують при роботі з токсичними людьми, наступне - дванадцять найкращих. Щоб ефективно поводитися з токсичними людьми, вам потрібен підхід, який дозволяє вам в усьому світі контролювати, що ви можете, і усунути те, чого не можете. Важливо пам'ятати, що ви контролюєте набагато більше, ніж ви усвідомлюєте.


Для підготовки цього матеріалу використані дані сайту https://www.entrepreneur.com/ та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все