Ця хитрість дозволяє мені організовувати мою роботу, коли дуже зайнята


Багато планів - це велике навантаження і, водночас, велике натхнення. Запуск CGD LONDON, орієнтація на мої цілі щодо фітнесу та здоров’я, заощадження та спілкування - це багато.


Коли робота збожеволіла, саме тоді мені справді потрібен міцний план успіху. Є один простий крок, якому я навчилась, і це завжди допомагає мені повернутись назад, незалежно від того, скільки цілей у мене є, і завжди потрібно починати з дуже конкретного списку.


Моя проста хитрість


Ви починаєте з написання списку, для його створення можна використовувати зошит на зразок Make It Happen notebook. Найважливіша частина списку полягає в тому, що ви викладаєте його дуже специфічно.


Почніть з категорій, кожна сфера вашого життя має цілі та завдання. Потрібно оплатити рахунок, пофарбувати стіни, виконати робочі цілі тощо. Найкращий спосіб викласти це - записати кожну категорію, що вам потрібно чогось досягти, а потім робити шалені нотатки про все, що ви хочете зробити. Виконайте мозковий штурм.


Далі вам потрібно задати собі три питання щодо кожного пункту вашого списку.


1. Чи це терміново?

2. Це робить мене щасливою?

3. Чи можу я жити без цього?


Для ваших робочих цілей найважливішим є перший пункт, але ви можете запитати себе, чи можете ви жити без бездумної електронної таблиці, яку ви робите для себе, чи є розумніший спосіб досягти ваших робочих цілей. Ви, по суті, Марі Кондо, що передає свої завдання.


2. Збережіть свою розумову енергію


Виконання близько мільйона цілей, завдань і завдань в голові зовсім не допоможе вам.


Ваша розумова енергія обмежена, ви не можете витрачати свій час на прийняття рішень, таких як, що їсти на сніданок, коли натомість ви можете приймати великі рішення та стати більш успішними. Ось чому вони в основному їдять одне і те ж щоденно або носять одне і те ж «мундир». Скорочення прийняття рішень - чудовий спосіб збереження психічної енергії.


Пройдіть свій список з виділенням і вирішіть, на чому зосередити увагу, а що забути (поки що).


3. Не просто довіряйте цьому списку


Одного планувальника ніколи не вистачає, щоб організувати всю роботу, яку вам належить зробити. Коли у вас з’явиться список цілей, перед якими ви поміркували, ви можете скопіювати їх у планувальник.


Я з'єдную планувальник Getting Stuff Gone з моїм планувальником Make It Happen, щоб справді "підсилити" мій день. Копіювання цілей у мій планувальник «Виконання речей» змушує мене зосередитися на кількох ключових цілях і нагадує мені також піклуватися про себе.


Для підготовки цього матеріалу використані дані сайту https://www.careergirldaily.com/ та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все