Як провести зустріч, яка б враховувала всі точки зору


Різноманітність може бути важкою роботою. Ви можете зробити багато зусиль, щоб створити простір або провести зустріч, що дозволяє кожному бути найпродуктивнішим, зайнятим і оціненим. Коли він починає так себе почувати, замість того, щоб запитувати себе: "Чи варто це цього?" запитати,


"Яку ціну ви платите за те, щоб не отримати найкращий внесок?"


Відповідь: ця ціна велика.


Люди регулярно не помічають жінок, людей з іншим коляром шкіри, інтровертів, людей, які ідентифікують як транс- або небінарних, молодших службовців та службовців старшого віку. У кожного з нас є щось унікальне і цінне, що можна додати до розмови. Відсутність у різних перспективах та різноманітності думок є істотною шкодою для вас та вашої компанії.


Почніть з того, щоб більш дізнатися про ваші нерозпізнані упередження. У нас всіх воні є, і вони керують нашою щоденною взаємодією з людьми. Упередження щодо зустрічей не відрізняються, але їх легко вирішити. Atlassian визначив три загальні упередження щодо зустрічей, які можуть заважати вести ефективну зустріч:


Несвідоме упередження №1


«Розумні люди думають швидко і швидко реагують». Це негативно позначається на інтровертах. Скажімо, ви запитаєте групу, куди ви повинні піти на вечерю сьогодні ввечері. Ви можете подумати, що перша людина, яка підняла руку, має найкращу відповідь, лише тому, що вони були першими. Тим часом експерт, який, здається, трохи сором’язливий, має свій ментальний список казкових місцевих ресторанів. Він насправді є більш надійним джерелом інформації, але йому потрібно більше часу на роздуми та, можливо, певне заохочення, перш ніж він заговорить.


Несвідоме упередження №2


"З очей геть та з серця геть." Це стосується колег, які приєднуються до зустрічі по телефону або відео. Ми, люди, важко приділяємо найбільшу увагу речам (або людям), що знаходяться в тісній близькості до нас. Дуже рідко ми навмисно виключаємо людей, що віддалено приєднуються, але легко забути, що вони там.


Несвідоме упередження №3


"Чоловіки роблять більший внесок". Чоловіки перебивають жінок набагато частіше, ніж інших чоловіків. Іноді це навіть так, що чоловіки можуть пояснити щось, про що насправді жінка знає більше, або чоловіки часто повторюють жіночу ідею так, ніби це була їхня власна. Поведінка може бути не навмисною, але її всеохоплююча здатність доведена дослідженнями.


Один з найпростіших способів почати створювати більш інклюзивний простір - це розпочати з зустрічей своєї команди. Хіба не було б неймовірним, якби кожен раз, коли ви закінчували зустріч, ви відчували впевненість у тому, що ви отримали найкраще з усіх, коли провели разом?


Ось вісім способів підсилити голоси членів вашої команди, чий внесок не регулярно лунає чи не належним чином розглядається:


1. Визнати


Коли член команди робить важливу заяву, усно визнайте важливість того, що вона сказала, сказавши щось на зразок: «Айша щойно зробила важливу заяву». "Це було дуже корисно, чи всі згодні з тим, що сказала Джоан?" "Те, що щойно сказала Фернанда, змусило мене по-новому замислитися над цим питанням".


2. Ніяких переривань


Якщо когось переривають, або зупиніть перебивача, або поверніться прямо до людини, яка була перервана після закінчення переривання. Ви можете зупинити перебивача, сказавши: "Серхіо, дай Джулії шанс закінчити, і тоді ми повернемося до тебе". Або після того, як переривання вже було здійсненно, ви можете сказати: "Сюзанна, у вас не було можливості закінчити те, що ви говорили, будь ласка, продовжуйте." Або ви можете зробити щось на кшталт того, що роблять кілька команд в компанії, що займається розробкою програмного забезпечення Atlassian. У кімнатах для засідань є гумові курчата, які люди можуть «пищати», коли хтось зайняв занадто багато часу або перебиває колегу.


3. Нікого плагіату


Якщо хтось підказує або озвучує ідею під час зустрічі, яку вже висловив інший член, скажіть: «Так, дякую, то ж саме Марія зробила кілька хвилин тому». Або "Дякуємо, що звернули нашу увагу на корисну пропозицію Сью".


4. Ніякої поблажливої розмови


Не дозволяйте людям поблажливо пояснювати щось жінці або наполягати на тому, що вони знають більше про предмет, ніж це робить хтось інший, коли вони явно не є найбільш обізнаними чи досвідченими у цій темі. Така практика мовчання або дискредитації товаришів по команді або викрадення можливості говорити настільки поширена, що вона має назву - мансплейнінг. Нам не потрібно маркувати поведінку, нам потрібно не допустити її.


5. Будьте терплячі і слухайте


Якщо люди не виступають на зустрічі, на якій ви перебуваєте, запитайте їх, чи є щось, що вони хотіли б додати. Це особливо важливо для інтровертів у вашій команді. Інтроверти не тихі, тому що вони відключені або не мають нічого сприяти. Часто вони обробляють, організовують свої думки і чекають потрібного часу, щоб поділитися. Попросіть відгуків до, під час і після зустрічі, щоб дати інтровертам чітку можливість поділитися своїми ідеями. Майте на увазі, що якщо говорити про ідеї, кількість не означає якість. Неорбхідно протистояти схильності до автоматичного перегляду самих говірких учасників як найцінніших.


6. Підготуйтеся заздалегідь


Якщо можливо, заздалегідь надсилайте детальні плани та матеріали наради. Деяким людям потрібно більше часу, щоб обробити свої думки, і вони почуватимуться впевненіше та готові брати участь у дискусії, якщо у них був достатній час для підготовки. Зверніться до людей, яких ви зазвичай не чуєте заздалегідь до зустрічі, і дайте їм знати, що ви цінуєте їхню перспективу, і хотіли б, щоб вони були готові брати участь.


7. Зміна керівництва наради


Попросіть когось іншого вести зустріч. Усі ми впадаємо у зразки. Якщо хтось звик дивитися на певних людей, щоб говорити (тому, що вони так завжди роблять), легко зробити це нормою. Ви побачите, що динамічні зміни групи та точки зору, які ви, можливо, пропустили, будуть виведені на перший план.


8. Динаміки часу


Порівняйте часові розмови жінок чи інших меншин та чоловіків на ваших зустрічах, неофіційно викладаючи та додаючи тривалість розмов. (Примітка: деякі служби конференц-дзвінків автоматично надають вам підсумок часу розмови учасників.)


Реалізуйте такі дії щоразу, коли ви заходите в конференц-зал або входите в конференц-дзвінок, і ви отримаєте більш цінні ідеї. І коли це станеться, ви і всі, з ким працюєте, виграєте.


Для підготовки даної публікації використані матеріали статей порталу The way women work.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у теріторіальних громадах Київської і Чекаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.


#gender equality # effective communication

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все