Як упевнено делегувати повноваження


Ви коли-небудь просили когось зробити щось для вас, а потім відчували, що було б краще, якби ви щойно це зробили самі?


Або ви коли-небудь стикалися із занадто великою кількістю завдань, бо боїтесь втратити контроль?


Більшість власників бізнесу відчули це, коли їхні компанії зростають, і вони починають покладатися на інших людей, щоб це зробити. Але, як ми всі знаємо, по мірі зростання вашого бізнесу, ви не можете (і не повинні) робити все самостійно. У якийсь момент ви повинні навчитися делегувати.


Хороша новина полягає в тому, що делегування не є ракетною наукою. Зосередившись на основах, ви можете навчитися ефективно делегувати та повертати свій час.


Знаючи, що слід (а не слід) делегувати


Найважливішим аспектом делегування з упевненістю є визначення пріоритетності завдань та з'ясування того, що потрібно передавати.


Ось питання, які вам потрібно задати собі, щоб зрозуміти, чи потрібно делегувати завдання:


Чи потрібно це робити?


Якщо цього насправді не потрібно робити, найгірше, що ви можете зробити, - це делегувати це. Це було б марною тратою часу та грошей. Як сказав Пітер Друкер одного разу: "Немає нічого більш марного, як робити ефективно те, що не слід робити взагалі".


Це повторюване завдання?


Якщо завдання повторюється, то шукайте способи частково або повністю його автоматизувати.


Чи може це зробити хтось інший?


Якщо так, то його слід абсолютно делегувати. Це звільнить ваш час, щоб зосередитись на найвищій діяльності.


Ви насправді найкраща людина, яка виконує роботу?


Якщо так, то зробіть це самостійно, пам’ятаючи, що відповідь на це питання, ймовірно, зміниться з часом.


Трикутник делегування


Після того, як ви встановите, що делегування є найкращим способом дій та які завдання потрібно делегувати, ви готові розробити ґрунтовний процес делегування.


Розгляньте делегування як трикутник, три точки - хто, що і коли. Трикутник делегування може тримати вас у курсі та полегшити завдання делегування.


Хто: Вам потрібно чітко зрозуміти, хто відповідає за виконання завдання. Не кажіть просто: «Ей, мені потрібна допомога, щоб це зробити».


Позначте єдиний пункт підзвітності для кожного завдання. Останнє, що ви хочете - це, щоб ваша команда не зрозуміла, хто повинен виконувати завдання.


Що: Намалюйте чітку картину потрібного результату. Переконайтесь, що це інше так само зрозуміло іншій людині, як і вам, тож вам не доведеться повертатися назад і нічого не переробляти.


Коли: Встановіть чіткі та реалістичні терміни, щоб усі були на одній сторінці. (Набагато простіше визначити, коли ви зрозумієте, що робити).


Розставання пострілів


Однією з найбільших речей, яку потрібно зрозуміти щодо делегування, є те, що ви та ваша команда з часом розвиваєте довіру один до одного, хоча успіх.


Отримавши набір процедур визначення того, які завдання слід делегувати, і чітко окреслюючи ваші очікування щодо завдання, ви почнете делегувати з упевненістю, допоможете максимально використати свою команду, звільніть свій власний цінний час і переконаєтесь, що ви не вузьке місце в міру зростання вашої компанії.


Для підготовки цього матеріалу використані дані сайту https://www.entrepreneur.com/ та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все