10 порад жінкам, які працюють у галузях, де домінують чоловіки


Ми з гордістю бачимо, що так багато жінок беруть на себе відповідальність у галузях, які раніше вважалися переважаючими чоловіками. Сподіваючись заглибитись у це глибше, Раджапак, компанія з виробництва упаковок (заснована двома жінками в 1954 р.) поспілкувалися з десятьма жінками, які зараз працюють у середовищі, де переважають чоловіки. Орієнтуючись на натхненних жінок з будівельної, пакувальної, машинобудівної та обробної промисловості, вони хотіли дізнатись, які поради ці жінки могли б отримати для інших, хто хоче вступити. Ознайомтеся з цим досвідом жінок, які працюють у галузях, де переважають чоловіки.


Перш за все, будьте сміливі


БОТ МОРГАН, ВИКОНАВЧИЙ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ

Бет радить жінкам бути сміливими на робочому місці та виходити за межі своїх зон комфорту. Це дає їм змогу досягти найкращого, що можуть.


"Не бійтеся рухатись та пробувати нові речі - скористайтеся, наприклад, ротацією кар'єри в інших ролях. Отже, підключіться до мережі та задайте питання, щоб дізнатися, що це насправді, та дізнатись, де ваш потенціал. Зрештою, все стосується людей та позитивних змін. Дійте!"


РУТ ВАРІНГ, ЗАСНОВНИЦЯ КОМПАНІЇ "ЖІНКИ У ЛОГІСТИЦІ"


Рут вважає, що жінки не повинні боятися трохи більше підштовхувати себе.


"Жінки все ще страждають від синдрому "зробити хорошу роботу достатньо ", тоді як насправді вам все одно потрібно просуватися вперед - що складно, оскільки деякі люди не люблять це робити (вони не відчувають, що повинні) часто сприймаються в негативному світлі, якщо вони це роблять, порівняно з колегами-чоловіками ».


ДЖОАННА СТИФЕНСОН, доктор наук з маркетингу та стратегії, та співзасновник компанії Раджпак


Джоанна підтверджує наведені вище пункти; заохочуючи жінок шукати всю необхідну підтримку, щоб зробити найкращу роботу.


«Я твердо вірю, що успіх не має нічого спільного з гендерною ознакою. Вся справа в важкій роботі! Однак, поки ми не опинимось у тому місці, де б нам більше не довелося думати про те, що означає бути «лідером чоловіків» або «лідером жінок», а просто «лідером», нам все одно потрібно запропонувати підтримку, поради та керівництво по дорозі. Світ стає більш прозорим завдяки Інтернету, тому жодна жінка не повинна відчувати, що її потенційний (або нинішній) роботодавець є її єдиною мережею підтримки ».


Відсвяткуйте різноманітність і знайдіть навички, якими ви будете просуватись


КРИСТИНА ЛАНЗ-АЗКАРТ, ДИРЕКТОР ATELIER EURA ТА ТАКОЖ LONDON & JUHAST STAIR для НАЦІОНАЛЬНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ЖІНОК У БУДІВЕЛІ


Крістіна повністю розуміє переваги різноманітності та те, як діє паритет, щоб допомогти всім.


«Як архітектор, я знаю, що виконання проектів з різноманітною командою дизайнерів, де кожна з консультантів представляє різноманітність людей та поглядів, допомогло нам здійснити кращі проекти. Ми схильні нехтувати тим фактом, що середовище під керівництвом чоловіків не обмежує жінок. Чоловіки часто дотримуються стандартів та стереотипів, які не допомагають, коли справа доходить до створення проекту для тих, хто відштовхується від власності на помилки та запитання. З досвіду я знаю, що врівноважена команда допомагає і чоловікам, і жінкам відкритись і чесно ставитись до проблем, що виникають, не турбуючись про те, щоб продовжувати свою зовнішність. "


ЕММА ПОРТЕР, Керівник компанї ОПЕРАЦІЙ НА ДОГОВОРІВ ІСТОРІЇ


Емма працювала у будівельній галузі все життя. Вона знає розчарування роботи в середовищі, де переважають чоловіки, але також підкреслює переваги, які вона може мати.


«Часом це буде засмучувати і гнівати. Це все нудно, але зазвичай не навмисно. Але не дозволяйте вам тягнути вас вниз. Працюйте наполегливо, будьте впевнені в собі і не намагайтеся бути тим, ким ви не є. Однак я часто доношу до команди іншу точку зору, що є величезною перевагою. І простіше виділитись, якщо ти відрізняється від норми; клієнти, потенційні роботодавці та інші зацікавлені сторони з більшою ймовірністю пам’ятають вас ».


MARCI BONHAM, ЗАГАЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР СИСТЕМ HILTI FASTENING LIMITED LIMITED, ІРЛАНДІЯ


Marci має 20-річний досвід роботи з світовими брендами. Іноді вона відчуває, що її стать є проблемою, але каже, що впевненість у ваших здібностях є ключовою.


"Були в моїх двадцяти двох роках у бізнесі, коли я вважав, що моя стать є проблемою - для тих, з ким я працював чи заради. Але я вважаю, що якщо ви впевнені в собі, здібні та вірні собі, ваша стать не визначатиме вас ».


КЕЙТ ЛЕСТЕР, засновник та генеральний директор діамантової логістики


Кейт прославляє переваги жінок на керівних ролях та дає добрі поради щодо того, як жінки повинні вести себе, щоб викликати повагу.


«Деякі жінки можуть бути дуже різними в плані управління - з такою кількістю позитивних рис особистості. Однак не махайте віями - вимагайте поваги від напруженої роботи та отримання чудових результатів. Звикайте голосно говорити - і піднімайтеся над мальчуковими посвідками. Наша здатність бути різними відзначає нас для швидкої траєкторії до тих пір, поки ви можете розвинути здоровенні робочі зусилля та товсту шкіру! "


Жінки, що працюють в галузях, де переважають чоловіки, не повинні боятися оскаржувати норму і працювати разом


ХАРРІЕТ КІРК, СТАРИЙ ГЕОТЕХНІЧНИЙ ІНЖЕНЕР В АТКІНАХ


Харрієт вважає, що галузі повинні мати складні несвідомі упередження.


"У цій галузі нам потрібно постійно кидати виклик неусвідомленим упередженням - є багато доказів того, що люди наймають людей, які нагадують їм про себе, тому, якщо ви не вписуєтесь у галузеву норму, важче перерватися".


ХЕЛЕН ВОЛЛАСТОН, ГОЛОВНИЙ ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР MUDIV (ЖІНКИ У НАУЦІ І ІНЖЕНЕРИНГУ)


Хелен також відзначає різні навички, які жінки приносять робочій силі - і заохочує жінок працювати разом і допомагати одна одній досягти успіху.


«Жінки приносять різний досвід та різні точки зору. Існує багато жіночих мереж, які надають підтримку та заохочення однолітків, а також групи роботодавців, щоб обмінятися передовою практикою та вчитися один у одного. WISE може з'єднати людей для підтримки відповідного їх сектору / місцезнаходження.


НАОМІ КЛІМБЕР - ПРЕЗИДЕНТ ІНСТИТУЦІЇ ІНЖЕНЕРИНГУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ (IET)


Наомі каже, що нам потрібно орієнтуватися на переваги жінок, які працюють у галузях, де переважають чоловіки, але також бути обізнаними про недоліки перебування в меншості серед робочої сили.


"Іноді корисніше орієнтуватися на переваги, а не на недоліки! Що б я сказала, це те, що - на тонкий спосіб - перебування у дуже значній меншості на робочому місці ускладнює комфортну роботу зі своїм власним стилем. Ви в кінцевому підсумку намагаєтеся вписатись у стиль більшості - я думаю, що це стосується всіх, хто належить до меншості, а не лише статі. Якщо ви не можете порадувати всіх, не хвилюйтесь - поки ви чітко намагаєтесь зробити правильно для компанії та працюєте з чесністю, люди зрозуміють. "


У цих галузях, де переважають чоловіки, справи постійно поліпшуються, оскільки роботодавці починають бачити переваги різноманітної робочої сили. Однак є ще певний шлях. Повідомлення цих жінок зрозуміле. Не бійтеся виходити за межі своєї зони комфорту, шукайте потрібну вам підтримку і, головне, поставтесь до виклику, щоб бути найкращим, яким ви можете бути.


Для підготовки цього матеріалу використані дані сайту https://leadersinheels.com/ та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

1 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все