10 речей, які успішні жінки роблять по-іншому


Що роблять по-різному жінки-підприємці, які піднімаються та досягають своїх цілей? Що робить їх успішними? Такі речі, як непохитність у своєму баченні, або навчитися, як і коли слід робити, можуть допомогти досягти більшої видимості та поваги у своїх галузях, наприклад.


То які ще звички варто наслідувати? Щоб дізнатися більше, ми попросили 10 членів Ради молодих підприємців поділитися деякими речами, які успішні жінки роблять по-різному. Що ви додали б до списку?


1. Вони перетворюються на недооцінку в силу.


Кожна успішна жінка, яку я знаю, має незліченну кількість недооцінених історій. Коли жінки перетворюють це на силу, вони щоразу досягають успіху. Ви повинні бути впевнені у своїх силах і чому ви взагалі навіть у кімнаті. Ви там не прикраса, ви там, щоб виконати роботу. Тож станьте перед своїм призначенням і виконайте це.


—Ліса Саттон, Кекс-Сіті Сіті


2. Вони обирають прогрес над досконалістю.


Як жінки, ми часто стикаємось з думкою, що все має бути красивим і ідеальним. Перфекціонізм може серйозно зупинити прогрес і рух. Мені вдалося зламати мозок подалі від цієї пастки, проводячи експерименти, щоб спробувати щось нове. Я можу щось перевірити на кілька тижнів як експеримент, а потім повернутися до нього і подивитися, як це було. Я швидко вживаю заходів, коли отримую результати.


- Рейчел Бейдер, PRESS Сучасний масаж


3. Вони просять, щоб їх визнали за досягнення.


Дослідження задокументували «розрив довіри» у жінок, який часто утримує їх від подачі заявок на роботу, до якої вони не мають 100% кваліфікації, або просити підвищення зарплати. Успішні жінки знаходять способи зробити свої досягнення відомими і попросити, щоб їх визнали за ці досягнення.


—Ліза Кертіс, Кулі Кулі Фудс


4. Вони вживають заходів навіть тоді, коли результати невідомі.


Замість того, щоб чекати, щоб відчути себе на 100% впевненим у своєму рішенні чи передбачуваному результаті, успішні жінки спочатку вживають заходів. Це лише намагаючись і не в змозі дізнатися, що працює, і ні в кого насправді це все не з’ясувалося в житті чи бізнесі. Успішні жінки знають, що діяти, незважаючи на страх і невпевненість, - це те, як вони випереджають.


—Наталі Люсьє, AccessAlly


5. Вони мотивують один одного.


У світі є достатньо місця, щоб всі могли процвітати і бути успішними. Нам не потрібно придушувати жінок один до одного в бігу щурів на вершину. Натомість успішні жінки мотивують та заохочують одна одну бути найкращими. Ревнощі та негативність лише відволікають вас жити своїм життям в повній мірі і бути щасливим.


—Стефані Уеллс, MGF


6. Вони наставляють інших жінок.


Наставництво інших жінок тримає вас ближче до землі та реальності. Коли ви піднімаєтесь по сходах, для вас все може змінитися з точки зору того, як світ бачить вас, але хтось, хто відстає на 10-12 років, може мати зовсім іншу перспективу та різні виклики - іноді дуже відрізняються від того, з чим ви стикалися, коли ви були на тому етапі.


—Shilpi Sharma, Kvantum Inc.


7. Вони опановують мистецтво читання мови тіла.


Жінки народжуються для виховання та піклування, і, як наслідок, ми маємо ці неймовірні сили читання, маючи на увазі сенс та мови тіла. І так має бути - уявіть, як довго доведеться чекати немовлятам, якщо ми не зможемо зрозуміти їхні потреби та тонкі зміни у їхній поведінці. Ці наддержави допомогли багатьом успішним бізнес-леді досягти великих висот шляхом кращого розуміння та управління їх командами.


—Келлі Річардсон, Інфобрандз


8. Вони вільно діляться ідеями.


Відчувається, що прилив змінюється. Ми звикли так боятися, що люди вкрали б наші ідеї і підемо робити це, а може, і краще. Зараз я знаходжу, що все більше людей просять вчитися один у одного, і я думаю, що жінки ведуть це відкрите спілкування. Ми не боїмося ділитися своїми успіхами та тим, як ми туди дійшли, щоб ми могли будувати одне одного та вчитися одне одному.


—Керрі Гвардія, маркетинг MKG


9. Вони проводять збори керівництва.


Вражаюча звичка, яку я навчилася від своїх успішних подруг - це проведення лідерських зборів. Незалежно від того, чи буде це груповий обід чи відступ, ми з друзями будемо проводити заходи в наших будинках або планувати групові поїздки, які об'єднують наші мережі. На цих зустрічах ми ділимося своїми особистими історіями та діловими ідеями. Єдина мета - провести якісний час з іншими успішними людьми.


—Nanxi Liu, CVA


10. Вони виходять із норми.


У ранньому віці дівчат вчать бути милими, милими і симпатичними. Як результат, багато жінок менш готові ризикувати і одержимі виглядати бездоганно. Я також пройшов цю фазу - ви відчуваєте, що наділи на нього наручники до цього рівня досконалості. Успішні жінки, швидше за все, не відповідають цим стандартам. Будьте сором'язливими, безстрашними і відставте себе від інших, навіть якщо це означає бути єдиною жінкою в кімнаті, повною чоловіками.


- Дейсі Джинг, CNM


Для підготовки цього матеріалу використані дані сайту https://www.success.com/ та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все