5 шляхів покращити становище жінок завдяки подорожам


Подорожі є трансформацією і багато в чому змінюють нас. Однак важливо також зазначити, наскільки стійкі подорожі можуть мати позитивний вплив на життя інших. Хоча наші перспективи можуть бути розширені, наш вибір подорожей та покупок може мати ще більший вплив. Подорожі впливають на жінок більше, ніж на чоловіків, і ми тут розкажемо про це.


Подорожі підвищують впевненість


Подорожі - це одне із найсильніших переживань, які може мати людина. Особливо, якщо ви подорожуєте один. Тим більше, якщо ти жінка, яка подорожує сама. Виходячи із зони комфорту, ви повинні довіряти своїм інстинктам, бути впевненими у своїх рішеннях та використовувати можливості, які можуть підштовхнути особисті межі. Найчастіше ви справляєте враження на себе і усвідомлюєте, що те, про що ви хвилювались, було не таким страшним.


Подорожі будують взаємодію


Коли мандрівники-одинаки шукають поради, вони часто звертаються до своїх ровесників за рекомендаціями. Подорож поодинці може залякати, тому не дивно, що інтернет-спільноти, орієнтовані на подорожі, швидко зростають. Особливо серед жінок-мандрівників.


Існує декілька інтернет-спільнот, побудованих для подорожуючих жінок. Незалежно від того, чи є вони творцями контенту, які шукають ділових орієнтирів («Жінки в подорожах на саміті» - хороший приклад) або мандрівники, які просто хочуть поділитися історіями та порадами щодо подорожей, жінки-мандрівники знаходять спорідненість між собою, що створює безпечний, інклюзивний простір для їх росту та розвитку процвітати.


Подорож створює економічні можливості


Мабуть, найважливіше, що може зробити подорож, - це створити економічні можливості. Окрім особистого зростання, подорожі розширюють можливості економічного росту громад. Це може забезпечити значну зайнятість, що призводить до стабільного доходу та відчуття незалежності.


Відповідно до Глобального звіту Всесвітньої туристичної організації ООН про жінок в туризмі, екскурсоводи - це, головним чином, чоловіки, але жінки-екскурсоводи існують, і вам слід прагнути найняти їх, коли це можливо. Сталі туристичні компанії Eat Like a Local в Мехіко пропонують поїздки засновниці жінки в її рідну країну, а Naya Traveller здійснює поїздки для подорожуючих жінок до Марокко, орієнтуючись на культурну роль жінки в суспільстві. На Traveling Spoon понад 80% господарів - жінки, і одна з найбільших місій компанії - створити економічні можливості для місцевих виробників продуктів харчування жінок та жінок у всьому світі.


Також важливо підтримувати жіночий бізнес, наприклад готелі та ресторани, та купувати сувеніри, які виготовляють місцеві жителі, ще краще, якщо їх виготовляли жінки. Вони не тільки матимуть більше значення для вас, але і ваша покупка буде спрямована безпосередньо на жінок, які виготовляли продукцію.


Подорожі витягують жінок із бідності


Завдяки даним організацій, таких як Міжнародний валютний фонд, ми знаємо, що підвищення зайнятості жінок відіграє роль у зменшенні бідності, підтримці економічного зростання та підтримці розширення можливостей та незалежності жінок. З цієї причини узгоджена Організацією Об'єднаних Націй ціль сталого розвитку 5 орієнтована на розширення можливостей усіх жінок та дівчат.


За даними Всесвітньої ради з подорожей і туризму, кожне десяте робоче місце у світі підтримується подорожами та туризмом. Крім того, за останні десять років частка жінок у сфері подорожей та туризму найбільше зросла в країнах, що розвиваються, демонструючи потенціал сектора як інструмент розширення можливостей у цих країнах.


Через це цільові туристичні компанії, такі як Wild Terrains, Girls Trip Tours та Travara, зобов’язані підтримувати жіночий бізнес, сприяючи розширенню можливостей жінок та економічному розширенню можливостей жінок на ринках, що розвиваються.


Подорожі виховують дівчат


Дані Програми Жінки ООН показують, що, коли жінки заробляють більше грошей, вони вкладають їх у свої сім’ї та громади, що призводить до кращих результатів розвитку.


За даними Світового банку, більш сильне представництво жінок у туристичній галузі пояснюється унікальними характеристиками сектору: часто менший акцент на формальній освіті та навчанні, більший акцент на особисті навички та навички гостинності, гнучкі можливості роботи та збільшення можливостей для підприємництва не потрібно великого стартового фінансування.


Коли жінки мають дохід, це дозволяє їм направляти своїх дітей, хлопчиків та дівчаток, до школи. Це дуже важливо, оскільки освіта була доведена як важливий інструмент для подолання кругообігу бідності. Коли дівчата отримують освіту, їх шанси значно покращуються. Освіта забезпечує доступ до економічних можливостей, які інакше не були б доступні.


З усіх цих причин надзвичайно важливо бути продуманим при плануванні подорожей. Знати, що подорожі дозволяють жінкам і все це може статися просто через вибір, який ви робите під час подорожі, досить надихає.


Для підготовки цього матеріалу використані дані сайту https://www.forbes.com/ та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все