5 шляхів підвищення жіночого лідерства


Становлення лідером - це якість, яка потребує часу та енергії для нарощування. Якщо все зроблено правильно, це може привести вас до позицій, про які ви мріяли роками. Однак, якщо це зроблено неправильно, або якщо це не вдається добре, це може змусити вас зациклюватися на незрозумілих ролях. Ось п’ять способів почати посилювати свою лідерську присутність у 2020 році.


Виберіть правильні події в мережі для максимального впливу


Без сумніву, ви розумієте важливість мереж. Однак чи відвідуєте ви правильні заходи? Ви стратегічно налаштовуєтесь на мережу, чи залишаєте це випадковості?


Визначте роль, яку ви хочете через 2-3 роки. Хто приймає рішення на цю роль? Використовуйте соціальні медіа (наприклад, LinkedIn), щоб конкретизувати події в мережі, в яких приймали рішення ті, хто приймав рішення раніше, щоб визначити, чи це стосується вас.


Зміцніть своє лідерство за допомогою боротьби з синдромом імпортерів


Невпевненість у собі, відчуття недостойності свого успіху або того, що інші в кімнаті знають більше, ніж ви, - це ознаки, що ви переживаєте синдром імпостора.


Правда, більшість лідерів це переживають. Це нормальна частина амбіції. Але якщо ви не будете тримати це під контролем, це може зруйнувати вашу впевненість і пошкодити вашу присутність у керівництві.


Щоб допомогти вам боротися з синдромом Імпостора, уявіть, що вас хвалять у національній газеті за ваші професійні досягнення. Що б ви хотіли, щоб стаття сказала про вас? Напишіть 1-2 абзаци, використовуючи третю особу, пояснюючи, хто ви, чого досягли у своїй кар’єрі та чому ви такі чудові.


Відмітьте бажані можливості лідерства


Будьте активними щодо просування по службі! Вам потрібно відкрито спілкуватися з керівниками тих галузей, де ви хочете досягти успіху у своїй кар’єрі.


Можливо, вони не мають уявлення, що ти така амбітна, або, можливо, вважають, що ти щаслива у своїй нинішній ролі. Важливо оставити свого начальника на свій бік.


Поспілкуйся «сам-на-сам» і поясни свої кар’єрні плани на наступні 2-3 роки. Запитай, чи проявляєш необхідні якості, які слід враховувати для цієї ролі. Чи допоможуть вони навчати тебе у тих областях, в яких тобі потрібно навчатись? Чи підтримають вони тебе у твоїх планах?


Розумій перше враження, яке ти робиш


Перші враження відіграють величезну роль у уявленні керівництва. Але часто виникає дисонанс між тим, як ми думаємо, що ми стикаємося, та враженням, що інші мають про нас.


Якщо ти хочеш зрозуміти перше враження, яке ти справляєш, поспілкуйся з колегою і запитай його: "Які три якості ви б використали, щоб описати мене незнайомцю?". З його відповіддю ти отримаєш більш глибоке розуміння того, як ти виглядаєш. Чи відповідає це перше враження бажаному уявленню керівництва?


Дізнайся, як отримати долю у компанії за своїми ідеями


Величезна частина встановлення лідера - це наближення людей до ваших ідей чи пропозицій. Це важливо, якщо ви прагнете на посади високого рівня, тому що ваші менеджери будуть спостерігати, чи є у вас можливість впливати на інших членів команди.


Зверніть пильну увагу на те, як більш утверджені лідери отримують долю компанії за свої ідеї. Як вони продпють свою ідею? Якою мовою вони користуються? Чи шукають спонсорів чи підтримку перед тим, як шукати викуп у групи?


Отримання більшості покупців звичайно не підходить. Але ти не повинна сприймати це як знак, що ти не призначена бути лідером. Розглядайте це як виклик і навичку, яку можете розвинути.


Прочитавши ці способи посилити свою лідерську присутність, поміркуй та визнач те, над чим тобі потрібно працювати, і, використовуючи надані пропозиції, візьми на себе зобов’язання покращити цю область. Як тільки відчуєш, що ти покращилась в цій області, переходь до наступної. Перш ніж ти дізнаєшся про це, твоя присутність у керівництві буде різко підвищена, і ти будеш на крок ближче до роботи своєї мрії.


Для підготовки цього матеріалу використані дані сайту leadersinheels.com та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у теріторіальних громадах Київської і Чекаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все