7 звичок, які роблять нас менш продуктивними


Ми занадто часто відчуваємо, що наше життя рухається вперед, коли ми натрапляємо на кожне завдання зі списку завдань, щоб не відставати. Коли ви намагаєтеся надіслати звіт своєму начальнику, ви також роздумуєте над ідеями для своєї наступної зустрічі, повідомляючи своєму кращому другові про її розпад, приготування їжі на тиждень та намагання запланувати заміж між цим хаосом.


Якщо чесно сказати, ми всі пережили ці розчарувальні моменти, коли наші обов'язки стають непосильними, а наша здатність їх виконувати здається абсолютно неможливою. Хоча зайнятість є природною частиною життя, наш рівень продуктивності визначає, чи ми втопимося під свої зобов’язання - чи залишимося над ними. Читайте далі, щоб побачити сім звичок, які роблять вас непродуктивними.


1. Перевірка телефону


Звичайно, ми мусили згадати про пристрій, який керує кольоровим календарем і працює як будильник, який прокидає вас (незалежно від кількості разів, коли ви натискаєте на відкладення). З переваг використання телефону випливає завжди інстинктивно перевіряти його. Від спроби поділитися своїм ранковим пробігом менше 140 символів до позначення свого друга в кожному мемі, який ви бачите, ваш телефон, як правило, переходить від того, щоб бути в курсі, щоб не відволікатися.


Поради:


 • Вимкніть телефон, виконуючи завдання під рукою

 • Помістіть телефон недоступним, коли потрібно фокусуватись

 • Вимкніть сповіщення про додатки та тексти

 • Користуйтеся телефоном під час контрольованих перерв


2. Даючи собі занадто багато роботи


Якщо ви виконуєте три незалежні проекти, за які ви взяли на себе зобов’язання, погодитися на інший може бути не найкращою ідеєю. А клас йоги 6 ранку, який ви плануєте відвідувати? Це також не може бути найкращим варіантом, якщо ви ненавидите ідею прокинутися до 8 ранку. Хоча ви відчуваєте необхідність робити все, вам не призначено - ви людина, а не супергерой.


Чому саме ми, як правило, покладаємо більше відповідальності на свою тарілку, ніж можемо нести? Можливо, це наш спосіб довести щось собі чи небажання сказати ні - незалежно від причини, реальність полягає в тому, що наші напружені графіки - це те, чому ми підкреслюємось, і наша продуктивність - це те, що страждає через це негативне почуття.


Поради:


 • Перегляньте свій список справ, перш ніж погодитись щось взяти

 • Будьте реалістичні в тому, що можете впоратися

 • Не соромтесь відмовитись від завдання

 • Майте на увазі, що ваше самопочуття є найважливішим і що вам не потрібно жертвувати ним, щоб закінчити свої завдання

 


3. Дрімання протягом тривалого періоду часу


Повноцінно висипати ідеально - дрімати, щоб компенсувати втрату сну, це не так. 20-хвилинний дрімота є нешкідливим, поки ви не зрозумієте, що минуло 3 години, і всю квартиру потрібно прибрати, перш ніж батьки приїдуть у гості. Результат цього тривалого сну - це не лише той факт, що у вас ще є завдання, які потрібно закінчити, але й ви будете або банально виконувати їх, або повністю відкидати їх до завтра (або навіть на наступний день після цього).


Поради:


 • Складіть графік сну і дотримуйтесь його

 • Не намагайтеся лежати чи сидіти в зручній зоні, намагаючись бути продуктивними

 • Зробіть щось, що розбудить вас, якщо ви відчуваєте, що дрімаєте (слухайте свою пісню, випийте склянку води, телефонуйте своєму другові)

 • Якщо ви вирішите дрімати, встановіть будильник і покладіть його по кімнаті

 


4. Перебуваючи в захаращеному середовищі


Ти можеш бути таким же продуктивним, як відчуваєш твоє робоче середовище. Не помиляйтесь, ми не говоримо, що ваш стіл повинен бути бездоганним і що ваші ручки повинні бути вишиковані. Натомість визнайте, що означає ваш стандарт «безладу», і відточіть його, щоб ви могли його уникнути і залишатися ефективними протягом дня. Загалом, місце, яке ви вирішите взяти у своєму списку справ, повинно бути таким, яке надихає вас на думку про нові ідеї та дає змогу втілити їх у життя.


Поради:


 • На початку та в кінці дня пройдіть 5-10 хвилин, щоб впорядкувати свій простір

 • Уникайте їсти там, де працюєте

 • Знайдіть різні способи зберігання зайвих предметів


5. Не маючи встановленого графіка


За кожним успішним проектом стоїть людина, яка дотримується плану, який допоміг йому чи їй досягти цієї кінцевої точки. Той факт, що ви зайняті, неминучий, але почуття розгубленості, яке ви маєте від цього, зазвичай полягає в тому, що ви не думали про графік (або не змогли його дотримуватися). Створюючи графік того, над чим ви будете працювати і на який тривалий час, ви будете на шляху до того, щоб взяти під контроль свої завдання і, нарешті, покласти край (більшість) довгих ночей, які ви витратили, намагаючись їх виконати. .


Поради:


 • Створіть розклад в одному місці або на пристрої, щоб ви могли легко підтягнути його

 • Сплануйте свої завдання залежно від пріоритетності / строку

 • Нагороди собі тим, чим тобі подобається після виконання кожного завдання за графіком

 • Слідкуйте за розкладом з урахуванням того, що ви можете закінчити

 • Намагайтеся дотримуватися свого плану якнайкраще, але не панікуйте, якщо вам доведеться робити якісь поправки раз у раз

 


6. Ваш вибір їжі


Ми знаємо, як проходить рутина - після того, як розпочати свій день з парфутом з йогуртом та чорничним пюре, ця чашка з буріто з додатковим гуаком - це все, про що ви просите (і ваш шлунок). Ідеальний гарнір до цієї ідеї обіду? Дуже потрібна дрімота.


Розпочніть полуденний спад, популярний термін для опису наслідків дещо великого обіду та причини низької продуктивності згодом. Очевидно, що ваша їжа не завжди є єдиним винуватцем вашої сонливості, але вона може бути контрольована і переможена.


Поради:


 • Принесіть власний обід

 • Балуйте здоровими закусками протягом дня (наприклад, фруктами та горіхами)

 • Запивайте водою


7. Порівняння себе з іншими


Ніщо не затьмарить ваші хвилини щастя, як згадати, як Ліза отримала роботу на два місяці раніше, ніж ви, або що Андреа планує своє весілля, коли ви намагаєтесь пережити своє перше побачення. Через те, що життя наших ровесників доступна під час відкриття програми та підкріплена подвійним натисканням пальцем, важко не використовувати чужі віхи як визначення того, наскільки великим є наше власне життя.


Наступного разу, коли ви опинитесь у загрозі прокручування чужої котушки, візьміть почуття розгубленості та перетворіть її на рішучість, щоб ваше ставлення було позитивним і ваш розум схвильований на майбутнє.


Поради:


 • Плануйте деякий час у день, щоб вимкнути мережу з телефону

 • Зосередьтеся на своїх наступних цілях і запишіть, як ви їх будете виконувати

 • Відкрийте для себе нові захоплення та продовжуйте вчитися

 • Оточіть себе близькими та найкращими друзями

 


Як ви залишаєтесь продуктивними та ефективними? Над якими з цих порад вам найбільше потрібно працювати?


Для підготовки цього матеріалу використані дані сайту https://theeverygirl.com/ та інформація із відкритих джерел.


Публікація підготовлена у межах інформаційної кампанії «Посилення жіночого політичного лідерства у територіальних громадах Київської і Черкаської областей (Setting up a Network of Female Political Leadership in Kyiv and Cherkassy oblasts of Ukraine to Strengthen the Participation of Women in Local Elections in Amalgamated Territorial Communities)» за підтримки Канадського Фонду Місцевих Ініціатив. Думка, представлена в даній публікації, не відображає думку Канадського Фонду Місцевих Ініціатив чи будь яких інших установ Канадського Уряду.

0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все